Klimatizace

Klimatizace INKOR hřeje i chladí

 

Moderní klimatizace nejen klasicky chladí, ale umí i bezvadně topit, i když je venku třeba - 20 °C! Místnost umí vytopit za 10 minut a 5 x úsporněji než jiná zařízení na výrobu tepla. Pořizovací cena je nízká a stát navíc poskytuje na zakoupení klimatizace štědrou dotaci.

Klimatizace jsou v podstatě tepelná čerpadla vzduch-vzduch. Znamená to, že čerpají energii z okolního vzduchu, a tu pomocí chladiva mění na požadovanou teplotu uvnitř místnosti. Pokud chcete využít klasickou funkci klimatizace, můžete požadovanou teplotou místnost chladit, nebo zmáčknete tlačítko hned vedle a za pár vteřin změní venkovní jednotka svůj chod a začne vzduch ohřívat. Proto můžete klimatizací efektivně topit, a to celý rok. Výborně se dají využívat k rychlému ohřevu a to v případě, že máte doma radiátory, venku se náhle ochladí a vy ještě nechcete centrálně zatápět, nebo prostě přijdete zvenku zmrzlí a chcete rychle větší teplo.

 

Klimatizace INKOR hřeje i chladí 

"S klimatizací šetříte nejen peníze, ale také životní prostředí."

 

Klimatizace INKOR hřeje i chladí

       

 

Všechny klimatizační jednotky v naší nabídce používají vysoce ekologické chladivo R32, které nepoškozuje ozónovou vrstvu a znatelně tedy snižuje vliv na globální oteplování. 

Vaše výhody:

1. CENOVÁ NABÍDKA JE ZCELA ZDARMA. Pomůžeme vám s výběrem klimatizace a cenu připravíme dle vašich požadavků, až potom se můžete rozhodnout pro instalaci.

2. Výrazně uspoříte náklady na vytápění! Klimatizace je až 5x levnější způsob vytápění v porovnání s jinými zařízeními na výrobu energie.

3. Pořizovací cena je nižší, než například cena plynového kotle. Stát poskytuje vysoké DOTACE NZÚ!

4. Klimatizace je nejrychlejší způsob vytápění místnosti, teplo cítíte během pár minut a to pouhým stisknutím tlačítka.

5. Klimatizace vás zbaví prachu, nečistot, plísní i bakterií. Navíc účinně likviduje i COVID.

6. Nároky na údržbu jsou velmi nízké a zprovozněním topení neztratíte ani minutu svého času, na rozdíl od krbů či kamen.

 

Kompletnost zaručuje propojení jednotlivých činností:
icon cerpadla icon kontrola icon start icon servis
Montáž Revize Spuštění provozu Servis

 

Nabídka klimatizací

klimatizace aux freedom klimatizace aux j smart klimatizace lg standard m klimatizace lg standard m

Klimatizace AUX Freedom R32

Více

Klimatizace AUX J-Smart R32

Více

Klimatizace LG Standard

Více

Klimatizace LG Standard Plus

Více

 

 

Ukázky našich realizací

Máme opravdu letité zkušenosti. Prohlédněte si ukázky našich realizací, které jsme v oblasti klimatizací již provedli. A umíme toho ještě mnohem víc!

Klimatizace INKOR hřeje i chladí 

Zobrazit reference

 

Dodávka, montáž i servis

Klimatizace je velmi účinné zařízení k ochlazením vzduchu, ale zároveň i k vytvoření tepelné pohody ve vnitřních prostorech - bytech, kancelářích, hotelových pokojích, kavárnách, obchodech, ordinacích atd.

Je velmi důležité, aby klimatizační zařízení mělo správný výkon vzhledem k vnitřnímu prostoru, který je třeba chladit nebo vytápět. Správný výkon klimatizačního zařízení vám bezplatně navrhneme a zpracujeme nazávaznou cenovou nabídku. 

Provádíme montáže klimatizačních zařízení od splitových jednotek 1+1, nebo multisplitové jednotky 5+1.

 

servis klimatizací

 

Je servis opravdu tak důležitý?

Pouze pravidelným servisem zamezíte vzniku plísní, výskytu bakterií, nepříjemného zápachu, vyšší hlučnosti i sníženému výkonu jednotky. Zároveň můžete ušetřit na účtech za elektřinu a výrazně také prodloužit živostnost klimatizace a předejít nákladným opravám.

Používáním chladicího zařízení vzniká vlhkost na výměníku vnitřní jednotky, a to je přímo ideálním prostředím ke vzniku plísní a množení bakterií. Ty se pak snadno dostanou do vzduchu u vás doma. Klimatizace by se tak rychle mohla proměnit v nebezpečný nástroj s poměrně velkým zdravotním rizikem a způsobit nejrůznější nemoci a alergie.

Pokud je klimatizace znečištěná, vzrůstá také spotřeba elektrické energie a zároveň i riziko poškození celého zařízení. Takto vzniklou závadu poté nelze reklamovat v případě, že nebyly dodržené předepsané intervaly servisní kontroly od výrobce.

Důležitou součástí servisní kontroly je také kontrola množství chladiva v zařízení. Může se tak odhalit případný únik chladícího média. Ten nejen že může jednotku nenávratně poškodit, neprospívá ani životnímu prostředí. Freonové plyny používané do chladiv v klimatizacích v případě úniku totiž přispívají k tvorbě ozonové díry. Doplnění uniklého chladiva pak v neposlední řadě stojí značnou sumu peněz.

Zapomínat byste neměli ani na filtry. Většina klimatizací obsahuje i přídavné filtry, které se čistit nedají a musí se pravidelně měnit. Životnost aktivních látek v těchto filtrech se odvíjí od intenzity používání, zpravidla se ale pohybuje mezi 6–8 měsíci.

 

Klimatizace INKOR hřeje i chladí